Motor Bakım

Güçlü Oto Servis Samsun servis merkezinde her türlü aracın her nevi motorları konusunda eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile motor bakım ve yenileme hizmetleri vermektedir.

Motor Bakım

Silindir sayısına göre değişim gösteren motorlar, ateşleme türüne göre olan motorlar, yakıt türüne göre farklılık arzeden motorlar, hava besleme sistemli motorlar, zamanlama sistemli motorlar ve soğutmalı motorlar konusunda tam uzmanlaşmış kadrosu ile en hızlı ve ekonomik koşullarda çözüm odaklı tamir bakım ve onarım hizmetlerini sunmaktadır.

Bir aracın hareket beyni olarak tanımlayabileceğimiz motorlar en önemli aksamdır. Motor sağlığı sürekli bakımlı bir araç olması durumunda çok uzun süre korunmaktadır. Aldığımız yakıta, sonrasında tüm filtrelere gereken ihtimamı göstermemiz durumunda sorunların başında tespit edilerek çok düşük meblağlara sorunların ortadan kalkması mümkün olabilmektedir.

Karhan Oto Servis hasar tespit personelleri periyodik bakımlarınızda tüm motor kontrollerini yapmakta, sorunlar ciddi hasar açmadan müdahale yapılması için sizleri bilgilendirmektedir.